Ekibimiz

Biz Büyük Bir Aileyiz


Ersoy Uygur

Broker & Owner

İşletme mezunu olarak iş hayatına RE/MAX bünyesinde başladı. Gayrimenkul sektöründe çalışarak edindiği tecrübeleri ve bilgileri sonucunda kendi ofisinde Kasım 2007 den beri Maltepe bölgesinde hizmet vermektedir.



Aynı zamanda Doğuş Üniversitesinde Öğretim Görevlisi ve Maltepe Halk Eğitim merkezinde Gayrimenkul Pazarlama Yönetimi dersleri vermektedir. Türkiye şartlarında hepimizin hayatında en önemli amaçlardan biri olan ev sahibi olmak ve emekliliğimiz için yatırım aşamasında, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun gayrimenkul danışmalığını etik ve dürüst olarak profesyonel kadrosu ile sektörde büyümeye devam etmektedir. Ticari alım satım ve özel Konut alma düşüncenizde size özel şartlar ile doğru tavsiye alacağınız adres Remax Dora olsun.



Ofis Kadrosu


Veda Dilek
Ofis Müdürü

   0533 470 59 51


    v.dilek@remaxdora.com

Fahriye Aliosmanoğlu
Ofis Asistanı
Nazlı Demirezen
Stajyer

Danışmanlarımız


Ayla Reis
Gayrimenkul Danışmanı

   0532 257 48 42


    ayla@remaxdora.com

Burcu Yılmaz
Gayrimenkul Danışmanı

   0534 918 40 58


   burcu@remaxdora.com

Güldane Cengiz
Gayrimenkul Danışmanı

   0533 733 99 15


   guldane@remaxdora.com

Halis İçoğlu
Gayrimenkul Danışmanı

   0532 240 09 08


   halis@remaxdora.com

Nilüfer Özkandemir
Gayrimenkul Danışmanı

   0530 303 85 13


   nilufer@remaxdora.com

Özden Çelik
Gayrimenkul Danışmanı

   0531 420 33 03


   ozden@remaxdora.com

Semih İsmet Aral
Gayrimenkul Danışmanı

   0532 313 46 05


   semih@remaxdora.com

Serdar Caner Atılgan
Gayrimenkul Danışmanı

   0532 484 20 66


   caner@remaxdora.com

Şebnem Tiryaki
Gayrimenkul Danışmanı

   0533 600 95 98


   sebnem@remaxdora.com

Şeref Karakaş
Gayrimenkul Danışmanı

   0531 629 69 34


   seref@remaxdora.com

Ülkü Ermutlu
Gayrimenkul Danışmanı

   0532 256 86 45


   ulku@remaxdora.com